Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.pokegra

Komputer oraz internet staje się coraz bardziej powszechny. Znajduje się ...